ClixSense - gdzie szukać ankiet ??

Od jakiegoś czasu dorabiam sobie wypełniając ankiety na stronie ClixSense, którą oczywiście bardzo polecam , bo jest tam naprawdę dużo ankiet. Rejestracja jest oczywiście całkowicie darmowa.
Strona w pełni wypłacalna a na blogu możecie znaleźć dowody wypłat. Ankiety są  w języku polskim !
 Podstawowym miejscem gdzie znajdziemy miejsce w którym pojawiają się Ankiety jest zakładka Surveys , klikamy w poszczególne okna i sprawdzamy dostępność ankiet możemy to robić nieograniczoną ilość razy w końcu na jakąś trafimy :)


 Jeśli nie ma żadnej dostępnej ankiety, pojawi się taki komunikat ale nie zrażajmy się i sprawdzamy kiedy mamy taką możliwość.


Drugim miejscem w które należy się udać  w poszukiwaniu ankiet jest zakładka Offers , sprawdzamy w każdej komórce Matomy, TokenAds, itp po otwarciu klikając Surveys czy są dostępne ankiety ( tak jak wcześniej)Trzecia opcja to zainstalowanie sobie dodatku do przeglądarki ClixAddon , wtedy na oknie monitora będą się nam pojawiać powiadomienia o ankietach najczęściej z CINT, Samplico, TolunaBardzo przydatnym miejscem jest również POLSKIE FORUM CLIXSENSE na którym użytkownicy dzielą się informacjami gdzie pojawiła się ankieta, jakiej wartości i tematyki dotyczy

Żeby się zarejestrować kliknij w baner

Komentarze

  1. witam własnie zaczołem tam zarabiac wypełniłem jóż kilka ankiet i nie doliczyło mi kasy.Nie wiem czy doliczą później albo to jedna wielka lipa.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z Cinta nie raz dolicza w ciągu 2 godzin natomiast z pozostałych od razu. Warunkiem zaliczenia ankiety jest plansza z napisem gratulacje. Jeśli środki nie wpłyną na konto zrób screena ostatniej strony z gratulacjami i wyślij do supportu, na pewno przeleją ci pieniądze na konto

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty